niedziela, 15 stycznia 2017

Stare gry online StarCraft FA 3 - Old Games Online

 Stare gry online StarCraft FA 3 - Old Games OnlineSterowanie: myszką
Przeczytaj uważnie opis(tutorial) w grze zanim zaczniesz.
Klasyka gier komputerowych na PC

StarCraft – strategiczna gra czasu rzeczywistego stworzona przez studio Blizzard Entertainment[1]. Jest to pierwsza część serii, która została wydana w 1998 roku[1]. Jej kontynuacja, StarCraft II: Wings of Liberty, ukazała się w 2010.

Pierwsza wersja została wydana dla systemu Microsoft Windows w 1998. Wersja na Mac OS pojawiła się rok później, a port na konsolę Nintendo 64 ujrzał światło dzienne w 2000. Główny wątek fabularny dotyczy konfliktu pomiędzy trzema galaktycznymi rasami: terranami (wywodzących się od ludzi wygnanych z Ziemi), zergami (szybko rozmnażającymi się insektoidami) oraz protossami (zaawansowanymi technologicznie wojownikami, posiadającymi zdolności psioniczne).

StarCraft stał się najbardziej kasową grą komputerową 1998 roku oraz wygrał nagrodę Origins Award dla najlepszej gry komputerowej roku. StarCraft sklasyfikowany został na 7. miejscu na liście najlepszych 100 gier wszech czasów stworzonej przez portal IGN, a także otrzymał nagrodę Star of the Walk of Game w amerykańskim Metreonie k. San Francisco, za popchnięcie gatunku gier RTS w kierunku szybkiego rozwoju.
Źródło: Wikipedia
Description

StarCraft Flash Action 3 is a SC sprites based tower-defense game.
StarCraft FA 3

Tags: Strategy Games / Defense Games / Rts Games
Publisher: ArmorGames.com

How To Play

Instructions: Mouse to control the options in the game.


 

 Stare gry online StarCraft FA 3 - Old Games Online

Brak komentarzy: