niedziela, 25 grudnia 2016

Stare gry online Desert Strike Return to the Gulf

Stare gry online Desert Strike Return To The Gulf

Stare gry online Desert Strike Return To The Gulf
Desert Strike: Return to the Gulf to gra typu strzelanka
Akcja toczy się w Emiratach Arabskich. 
Desert Strike" tograa z widokiem izometrycznym. Wraz z drugim pilotem zasiadamy za sterami helikoptera McDonnell Douglas AH-64A Apache. 
Jesteśmy dowódca helikoptera zwalczającego przeważające siły nieprzyjaciela na pustyni. Helikopter może obracać się dowolnie wokół własnej osi i przemieszczać się w dowolnym kierunku po pustynnym terenie.


Desert Strike - Return to the Gulf Walkthrough/Gameplay Sega Genesis

Gracz postrzega działania z zewnątrz helikoptera, zamiast od wewnątrz kokpitu. Poziomy składają się z kilku misji, których celem jest całkowite zniszczenie broni i instalacji wroga, a także ratowanie zakładników i jeńców wojennych lub przechwytywaniem personelu wroga.Helikopter Apache jest uzbrojony w karabin maszynowy, potężne rakiety Hydra i jeszcze bardziej śmiercionośne pocisków Hellfire. Gracz musi wybrać odpowiednią broń dla każdej sytuacji.
Broń wroga to : od żołnierzy z bronią, do rakiet przeciwlotniczych, czołgów i samochodów pancernych.Jeżeli pancerz helikoptera zostanie zniszczony, kosztując to życie gracza.
Gracz musi przechytrzyć wroga, aby uniknąć uszkodzenia sprzętu, ale może też uzupełnić uzbrojenie za pomocą power-up. Śmigłowiec ma skończoną ilość paliwa, która jest stale zubożona w czasie. Jeżeli zabraknie paliwa Apache spadnie i znowu kosztuje to życie. Helikopter może zatankować zbierając baryłki paliwa rozsiane na pustyni: więc gracz musi starannie zaplanować trasę misji w celu zmaksymalizowania wydajności. Helikopter ma również ograniczoną ilość amunicji, która musi być uzupełniana poprzez zbieranie skrzynek z amunicją.

Gra była w swoim czsie bardzo popularna i ukazała się na wielu platformach: PC, Amige, Mega Drive, SNES, Game Boy Advance i nie tylko. Za produkcję odpowiadało Electronic Arts. Gra wciąga i w latach 90-tych to był prawdziwy ""HICIOR"

Pobierz - Download Links :

1. Desert Strike - Return to the Gulf
2. Desert Strike - Return to the Gulf

Stare gry online Desert Strike Return to the Gulf

Pustynna Burza Powrót do Zatoki 

Brak komentarzy: